hic sunt leones

7. června 2011 v 12:16 | richard |  U nás - v Němčičkách
Je to legrace. Že neuhodnete co znamená ten bílý pruh přes plánovanou "obytnou zónu" (Bože, jak uširvoucí!) Pod Bočky v Němčičkách?


Developerská společnost s anonymními akciemi Expand Holding či tak nějak, která se čas od času vyskytuje v insolvenci a za kterou tak statečně kope nejeden člen zastupitelstva v čele se starostou, vůbec nechápe, že těch bílých obdélníků má být na té omalovávánce víc :-)
Nemám na mysli svých několik pozemků vpravo od bílého pruhu (nevím, zda na ně zapoměli, spíše úmyslně chtěli ukázat, že už tam zbývá jen jeden odpůrce - osvědčená taktika mlžením), ale zejména těch několik směrem doleva, kde brojí proti jak majitelé stávající, tak také budoucí (ano, chystá se několik převodů, jedním z nich jsem účastníkem, pro účely dokonalejší blokace přiblblých nápadů).
Prostě představa, že by tak nádherný výhled se shora od vinohradu, jakého se dostává našim kozám, na les a úrodná pole v dolině, měly překrýt vilky "perspektivních rodin" (termín vedení MO ODS Němčičky na adresu přistěhovalců do satelitního městečka - formální logikou docházím k tomu, že ty, které tam nebudou, jsou neperspektivní....), je úděsná, předpokládám, že nejenom pro mě. Nechcete se přidat z filantropicko-naturálně-rurálně-agrárních pohnutek též k výkupu některé z parcel pro trvalé zemědělské využití a zablokovat tu nenasytnou developerskou hydru? Pár už nás je :-)
 


Komentáře

1 p.j. p.j. | 9. června 2011 v 14:24 | Reagovat

:-)) Tý voe, tak omalovánková akce je docela hlína už při pohledu na tu kličku kolem jednoho štráfku. A co potom slalom kolem několika...Richarde, upřímné uznání, a někde musím uškudlit nějaký peníz na podporu této bohulibé developer-deratizace.

2 tom tom | E-mail | 10. června 2011 v 7:41 | Reagovat

na jaře jsem se byl podívat, co že nám to v němčičkách na kopci vyrostlo. je to hnus. lidé, kteří tam staví jsou naprostí idioti stejně tak ti, kteří to povolili a řeknu jim to klidně do očí. myslel jsem, že v nemčičkách jsou pokrokovější zastupitelé ale tito odpovídají spíš těm z brumovic na konci 19. stol., kteří zakázali dovézt železniční trať do obce, aby "se krávy při dojení projíždějícími oři plašiti nemohly" a tím dědinu na dlouhou dobu poznamenali. tady to bude stejné. držím palec.

3 Richard Stávek Richard Stávek | 10. června 2011 v 10:36 | Reagovat

Víš co je ale sranda? Že oni nechápou, že ta smyčka kolem toho mého bílého obdálníku je nereálná - měla by to být zpevněná cesta, safaltka, měly by jí vést všechny inženýrské sítě apod., a tedy má mít jakési parametry...jenže oni mají pro tu cestu jen 4metrový pruh...dále se nedostanou, majitel ořechového sadu naproti jim neprodá též ani metr :-) tedy alespoň doufám, toliko gantlemanské dojednání. Říkám, celé je to jen zbytečná šaškárna.

4 Bohuš Bohuš | 20. října 2011 v 17:11 | Reagovat

Je mi už jasné, že obec Němčičky získala tolik ocenění díky tobě. A je dobře že nechceš dřevostavby pro sociálně slabé a přestárlé občany, kteří jsou v letech tvých rodičů, celej život dřeli, mohli teď dožít v Němčičkách v krásné lokalitě Bočky s podporou státu. Díky tobě je šoupnou někam do prdele, někde do LDN - ky. Kdyby to byla komerční záležitost, ale chtějí tam postavit domečky ze dřeva pro sociálně slabé a přestárlé občany vesnice Němčičky.

5 Richard Stávek Richard Stávek | 20. října 2011 v 20:02 | Reagovat

co je to za bláboly, Bohušu? Jak jsi přišel na to, že tam stát bude stavět dřevěné domečky pro přestárlé občany Němčiček? Nic takového se tam totiž nechystá, a ani nechystalo. A místní důchodci? Copak nemají kde bydlet? Co je to za logiku? Neměli by se v první řadě o ně postarat jejich rodiny? Jediné, co tam mělo jít v první řadě, bylo podporované bydlení - když podobnou hrůzu stavěli nahoře u Větřáka, taky obalamutili několik místních tetiček jako že to budou mít zájem využít a přestěhují se tam. Kolik z nich co se podepsali starostovi do žádosti o dotace tam dnes bydlí? To bych rád viděl. Je to obsazené lidmi z rozvrácených rodin a zkrachovalými existencemi. A k poznámce o mých rodičích - ty bych nikdy nenechal přesunout někam za průmyslovou zónu a sběrný dvůr k dožití, o ty bych se postaral sám. Právě tady toto umísťování starých mimo je nejhorší zlo této společnosti. Vždycky dostávali staří vejminek ve svým domě, ale dnes...hrůza. Napíšeš, Bohušku, odkud jsi? Proč se skrývat za anonymitu internetu? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama