Vinné YOUTUBE (1.)

3. února 2011 v 6:06 | richard |  Postřehy
Párkrát se mi stalo, že jsem náhodou narazil na nějaká zajímavá videa na www.youtube.com. Tak jsem se jednou jal systematicky profiltrovávat co by zajímavého se tam dalo s vinařskou tématikou shlédnout. Výsledkem je první várka odkazů se stručným komentářem.

Exot exotů, magor magorů a provokatér provokatérů, Borat. Skeč z jeho filmu, kde se jako reportér fiktivní kazašské televize zůčastnil degustace vín v jakémsi klubu gentlemanů, je neskutečný masakr. Garantuji, že vás nenechá chladným - buďto se umlátíte smíchy nebo to se znechucením předčasně vypnete.
Tak to je exhibice jednoho kutila, nadšence, který přetzváří kdejakou flašku. Ta Amerika je vskutku země neomezených možností, zvlášť mezi originálními individui všeho druhu. Zajímavé!

Další všeuměl. Ve sklenicích na víno různých tvarů a velikostí má vodu (kdoví jak by to šlo s vínem!) o různé hladině a vyluzuje z nich doslova orchestrální skladby. Machrovinka.

Reklamní parodie na výpočetní techniku, sice zřejmě už pár let stará, ale pobaví. V tomto případě se středobodem stává USB pípa na víno - prostě píchnete do USB portu v počítači/notebooku, najedete na link vašeho oblíbeného vína a k USB pípě přiložíte pohárek a za chvíli popíjíte! Bomba! Nalévám Bočky 2009, připojte se se svou USB pípou!

Tak tento animovaný kousek je spíše takovým odlehčením po předchozích snímcích.

Už se vám někdy stalo něco podobného? Vskutnu originální projev vína! Dobře jim tak, plivačům! (i já jsem občas jedním z nich, takže mne to nejspíš někdy čeká)
 


Komentáře

1 mother of the bride evening dress mother of the bride evening dress | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 16:22 | Reagovat

I am lucky I came across this amazing site. This data is extremely helpful and I will certainly preserve your bookmark. Cheers
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama